آرشیو روزانه


.
 • فراخوان چهارمین جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب

  فراخوان چهارمین جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب

  «جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب» برنامه ای است که هر سال با محوریت معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد و سایر دستگاه ها برگذار می شود. بر این اساس هر سال ده روستا یا آبادی عشایری به عنوان روستاها و عشایر دوستدار کتاب معرفی می شوند. برای شرکت در این جشنواره، روستاها باید ضمن معرفی ویژگی های خاص فرهنگی و اجتماعی روستا، مجموعه فعالیت ها، طرح ها و برنامه های اجرایی خود را برای تقویت زیرساخت های کتاب خوانی و ترویج عمومی کتاب در روستا معرفی کنند.
  ادامه ...

 • فراخوان گروه های تئاتر مساجد

  فراخوان گروه های تئاتر مساجد

  دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان در نظر دارد با همکاری دفتر مردمی تئاتر مسجد هوزه هنری ضمن شناسایی گرو ها و علاقه مندان هنر نمایشی مساجد ضمن تقویت این گروه ها زمینه ترویج معارف دینی و فرهنگی از طریق کالبد تئاتر مسجد را فراهم آورد.
  ادامه ...

 • مسابقه کتابخوانی“نظام اقتصادی اسلام”

  مسابقه کتابخوانی“نظام اقتصادی اسلام”

  مسابقه کتابخوانی “نظام اقتصادی اسلام” حرکت دوم از مجموعه مسابقات اقتصاد مقاومتی است که به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان به صورت ملی برگزار می گردد. منبع این مسابقه کتاب «نظری بر نظام اقتصادی اسلام» اثر استاد شهید مرتضی مطهری است. این مسابقه در قالب ۲۰ سوال محتوایی و مفهومی طرح گردیده و علاقه مندان تا ۱۵ تیر ماه مهلت دارند با مراجعه به وب سایت ravaghbook.ir به صورت الکترونیکی یا پیامکی در این مسابقه شرکت کنند.
  ادامه ...

 • طرح فرهنگی ربیع القرآن

  طرح فرهنگی ربیع القرآن

  انس با قرآن دلهاى ما را با معارف قرآن آشناتر خواهد كرد. هرچه در دنياى اسلام كمبود هست، بر اثر دورى از معارف الهى و معارف قرآنى است. قرآن كتاب حكمت است، كتاب علم است، كتاب حيات است. حيات امتها و ملتها در آشنائى با معارف قرآن و عمل به مقتضاى اين معارف و عمل به احكام قرآنى است . مقام معظم رهبری (مدظله العالی)11/5/90
  ادامه ...

 • فراخوان طرح های فرهنگی هنری 1396

  فراخوان طرح های فرهنگی هنری 1396

  به منظور ارتقاي بيش از پيش طرح ها و برنامه هاي كانون هاي فرهنگي هنري مساجد، برگزاري هدفمند طرح هاي استاني در اين راستا بسيار ضروري به نظر مي رسد. لذا مي توان با مطالعه اي دقيق و در راستاي عمل به ماموريت اصلي ايجاد كانونهاي فرهنگي يعني احياء كاركردهاي واقعي فرهنگي و هنري مساجد و مبارزه با تهاجم فرهنگي ؛ با برنامه ريزي جامع و علمي و ارائه طرح هاي اثرگذار ارزشي به الگوي مسجد طراز اسلامي دست يافت.
  ادامه ...

 • ثبت نام دوره آموزشی کتابداران

  ثبت نام دوره آموزشی کتابداران

  ثبت نام جهت شرکت در دوره مقدماتی آموزش کتابداران کتابخانه های کانون های فرهنگی هنری مساجد
  ادامه ...

 • مسابقه کتابخوانی نقش و رسالت زن (ویژه خواهران)

  مسابقه کتابخوانی نقش و رسالت زن (ویژه خواهران)

  سیر مطالعاتی ویژه رابطان خواهر کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان
  ادامه ...

 • آزمون مفاهیم و تقسیر (جمعه 12 آذر)

  آزمون مفاهیم و تقسیر (جمعه 12 آذر)

  جهت دریافت فایل منابع آزمون به ادامه مطلب مراجعه فرمایبید
  ادامه ...

 • دومین جشنواره ملی عکس آسمانی ها

  دومین جشنواره ملی عکس آسمانی ها

  برگزاری جشنواره عکاسی با موضوع اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد تحت عنوان "جشنواره ملی عکس آسمانی ها" گامی مؤثر در جهت بازتاب فعالیت اوقات فراغت به عنوان بزرگترین طرح مستمرو پویای کانون های فرهنگی هنری مساجد می باشد که گردآوری این فعالیت ها در قاب تصویر و ایجاد فضای رقابتی برای پایگاه های اوقات فراغت سراسر کشور موجب انگیزش، تلاش بیشتر و بهره برداری در سطح کشور خواهد شد.
  ادامه ...

 • بسته محتوایی فعالیتی دهه کرامت

  بسته محتوایی فعالیتی دهه کرامت

  این دهه دهه بزرگداشت سفیران الهی در ایران اسلامی و دهه به پاخاستن مردم به احترام مهاجران الی اللهاست. این دهه دهه تحکیم پیوند با ولایت است.
  ادامه ...

 • مسابقه کتابخوانی عفاف و حجاب

  مسابقه کتابخوانی عفاف و حجاب

  کانون فرهنگی هنری محبان الزهرا(س) با همکاری دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان همزمان با اعیاد شعبانیه مسابقه بزرگ کتابخوانی عفاف و حجاب را برگزار می نماید.
  ادامه ...

طرح قرآنی 1450 با محوریت سوره مبارکه حدید

طرح قرآنی 1450 با محوریت سوره مبارکه حدید

جزوه رابطان خواهر

رابطان محترم مناطق واحد خواهران حتما قبل از جلسه روز یکشنبه 31 مرداد ماه جزوه زیر را مطالعه و با آمادگی در جلسه حضور یابند.

چرا سرود؟

اجرای سرود یکی از بخش های اصلی در جشن ها، مراسم ها و هر برنامه مناسبتی کانون های فرهنگی هنری مساجد می باشد. بنا به درخواست بازدید کنندگان محترم برای راهنمایی جهت تشکیل گروه سرود، نحوه تشکیل یک گروه سرود موفق در مدارس تقدیم شما بزرگواران می شود

طرح ساماندهی گروه های سرود و تئاترو نشریات تجربی

به منظور شناسایی و ساماندهی گروه های هنری کانون ها که در رشته های سرود،تئاتر، تعزیه و تواشیح فغعالیت می نمایند این طرح ساماندهی به اجرا در می آید.

دومین دوره طرح ملی صدف های نور

این طرح به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان گلستان و با حمایت ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور بصورت کشوری برگزار می شود.

دومین فراخوان آثار پژوهشی، طرح، ایده، مقاله و ... "19مهر" کانون های مساجد کشور

دومین فراخوان آثار پژوهشی، طرح، ایده و ... کانون های مساجد کشور با موضوع "سخن متناسب با نیاز جوانان" از سوی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور اعلام شد.

خدمات و امکانات دهکده منتظران آفتاب

با توجه به هماهنگی صورت گرفته با مرکز فرهنگی تربیتی سلاله امکان استفاده از فضا و امکانات دهکده منتظران آفتاب جهت کانون های فرهنگی هنری مساجد تکمیل گردید . کانون های فرهنگی هنری مساجد از طریق لینک زیر و تکمیل فرم الکترونیکی و تماس با مرکز سلاله می توانند از این خدمات استفاده کنند.

سه چیز است که خردهای آدمیان با آن ها آزموده می شود:دارایی،دوستی و مصیبت.

فراخوان خاطره نگاری تشکیلاتی

دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان بر آن شد با ثبت تجربیات ائمه جماعات، مدیران مسئول و سایر ارکان تشکیلاتی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور و انتقال آن به مسئولان جدید، راه را برای مدیران و فعالان فرهنگی جدید هموارتر نماید و این فراخوان تلاشی در همین زمینه است.

عضویت در کانال تلگرام کانون ها

به منظور تسهیل در تبادلات محتوایی و آموزشی کانال کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان فعال گردید.

جشنواره ملی جهاد مجازی

ا توجه به لزوم حضور جدی جوانان انقلابی در فضای مجازی و تشکیل جبهه جهادی در فضای سایبر برای مقابله با تهاجم سازمان یافتة دشمنان انقلاب پنجمین دوره از جشنواره ملی جهاد مجازی به همت کانون فرهنگی هنری مهدی موعود (عج) حسین آباد و با همکاریِ دبیرخانة کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان و دبیرخانه ستاد عالی هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور برگزار می گردد.