آرشیو روزانه


.
 • رویداد فهما 99

  رویداد فهما 99


  ادامه ...

 • فرایند جدید درخواست و دریافت مجوز الکترونیکی

  فرایند جدید درخواست و دریافت مجوز الکترونیکی

  فرایند جدید صدور مجوز الکترونیکی در سامانه بچه های مسجدبه آدرس الکترونیکی : ttps://bachehayemasjed.ir و در صفحه اختصاصی مدیر کانون راه اندازی شده است.
  ادامه ...

 • فرم شناسایی عکاسان حرفه ای کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان

  فرم شناسایی عکاسان حرفه ای کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان

  به منظور تشکیل خانه عکاسان مسجدی، عکاسان کانون خود را معرفی نمائید.
  ادامه ...

 • فرم شناسایی رابط خبر و فضای مجازی کانون

  فرم شناسایی رابط خبر و فضای مجازی کانون

  جهت شرکت در دوره آموزشی "هر مسجد، یک خبرنگار" رابط خبر و فضای مجازی کانون را معرفی کنید
  ادامه ...

 • بانک اطلاعات خدمات و ظرفیت های مشارکتی

  بانک اطلاعات خدمات و ظرفیت های مشارکتی

  بی شک حرکت های خود جوش مردمی در عرصه فرهنگ به ترویج و تثبیت هویت فرهنگی کمک شایانی می کنند. بدین منظور برآن شدیم تا ظرفیت ها وخدمات مجموعه های فرهنگی شهر اصفهان را شناسایی کرده، درقالب بانک اطلاعاتی در اختیار دیگر مجموعه های فرهنگی شهر اصفهان قراردهیم.
  ادامه ...

 • بسیار مهم/ فوری/ ثبت اعضا در سامانه بچه های مسجد

  بسیار مهم/ فوری/ ثبت اعضا در سامانه بچه های مسجد

  با توجه به اهمیت و ضرورت ثبت اعضای کانونهای فرهنگی هنری در سامانه بچه های مسجد مدیران مسئول اعضای کانون در تمامی سنین کودک، نوجوان، جوان و بزرگسال و خواهران و برادران را در این سامانه ثبت نام نمایند
  ادامه ...

 • دوره آموزشی مدیریت فرهنگی«چهل چراغ»

  دوره آموزشی مدیریت فرهنگی«چهل چراغ»

  دوره آموزشی مدیریت فرهنگی سطح مقدماتی ویژه فعالان و مسئولین کانون های فهنگی هنری مساجد و مراکز فرهنگی و قرآنی به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد و بنیاد فرهنگی، قرآنی بقیه الله و همکاری دانشگاه فرهنگ و هنر از 1 آذر لغایت 13 دی ماه پنج شنبه و جمعه ها برگزار می گردد.
  ادامه ...

 • فراخوان جشنواره روستای دوستدار کتاب

  فراخوان جشنواره روستای دوستدار کتاب

  هـدف ایـن جشـنواره حمایـت از اقدام هـای انجام شـده در روسـتاها و پشـتیبانی از پیشـنهادهای ابتـکاری در حـوزه کتـاب و کتابخوانـی در روسـتاها، و معرفـی فعالیت هـای فرهنگـی و ترویجـی مرتبـط بـا کتابخوانـی اسـت کـه بـا مشـارکت مـردم و دسـتگاه های فعال در روسـتا انجام شـده یـا اجرای آن برای سـال آینـده پیش بینی شـده اسـت.
  ادامه ...

 • فراخوان چهارمین جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب

  فراخوان چهارمین جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب

  «جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب» برنامه ای است که هر سال با محوریت معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد و سایر دستگاه ها برگذار می شود. بر این اساس هر سال ده روستا یا آبادی عشایری به عنوان روستاها و عشایر دوستدار کتاب معرفی می شوند. برای شرکت در این جشنواره، روستاها باید ضمن معرفی ویژگی های خاص فرهنگی و اجتماعی روستا، مجموعه فعالیت ها، طرح ها و برنامه های اجرایی خود را برای تقویت زیرساخت های کتاب خوانی و ترویج عمومی کتاب در روستا معرفی کنند.
  ادامه ...

 • فراخوان گروه های تئاتر مساجد

  فراخوان گروه های تئاتر مساجد

  دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان در نظر دارد با همکاری دفتر مردمی تئاتر مسجد هوزه هنری ضمن شناسایی گرو ها و علاقه مندان هنر نمایشی مساجد ضمن تقویت این گروه ها زمینه ترویج معارف دینی و فرهنگی از طریق کالبد تئاتر مسجد را فراهم آورد.
  ادامه ...

 • مسابقه کتابخوانی“نظام اقتصادی اسلام”

  مسابقه کتابخوانی“نظام اقتصادی اسلام”

  مسابقه کتابخوانی “نظام اقتصادی اسلام” حرکت دوم از مجموعه مسابقات اقتصاد مقاومتی است که به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان به صورت ملی برگزار می گردد. منبع این مسابقه کتاب «نظری بر نظام اقتصادی اسلام» اثر استاد شهید مرتضی مطهری است. این مسابقه در قالب ۲۰ سوال محتوایی و مفهومی طرح گردیده و علاقه مندان تا ۱۵ تیر ماه مهلت دارند با مراجعه به وب سایت ravaghbook.ir به صورت الکترونیکی یا پیامکی در این مسابقه شرکت کنند.
  ادامه ...

 • طرح فرهنگی ربیع القرآن

  طرح فرهنگی ربیع القرآن

  انس با قرآن دلهاى ما را با معارف قرآن آشناتر خواهد كرد. هرچه در دنياى اسلام كمبود هست، بر اثر دورى از معارف الهى و معارف قرآنى است. قرآن كتاب حكمت است، كتاب علم است، كتاب حيات است. حيات امتها و ملتها در آشنائى با معارف قرآن و عمل به مقتضاى اين معارف و عمل به احكام قرآنى است . مقام معظم رهبری (مدظله العالی)11/5/90
  ادامه ...

طرح قرآنی 1450 با محوریت سوره مبارکه حدید

طرح قرآنی 1450 با محوریت سوره مبارکه حدید

جزوه رابطان خواهر

رابطان محترم مناطق واحد خواهران حتما قبل از جلسه روز یکشنبه 31 مرداد ماه جزوه زیر را مطالعه و با آمادگی در جلسه حضور یابند.

چرا سرود؟

اجرای سرود یکی از بخش های اصلی در جشن ها، مراسم ها و هر برنامه مناسبتی کانون های فرهنگی هنری مساجد می باشد. بنا به درخواست بازدید کنندگان محترم برای راهنمایی جهت تشکیل گروه سرود، نحوه تشکیل یک گروه سرود موفق در مدارس تقدیم شما بزرگواران می شود

طرح ساماندهی گروه های سرود و تئاترو نشریات تجربی

به منظور شناسایی و ساماندهی گروه های هنری کانون ها که در رشته های سرود،تئاتر، تعزیه و تواشیح فغعالیت می نمایند این طرح ساماندهی به اجرا در می آید.

دومین دوره طرح ملی صدف های نور

این طرح به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان گلستان و با حمایت ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور بصورت کشوری برگزار می شود.

دومین فراخوان آثار پژوهشی، طرح، ایده، مقاله و ... "19مهر" کانون های مساجد کشور

دومین فراخوان آثار پژوهشی، طرح، ایده و ... کانون های مساجد کشور با موضوع "سخن متناسب با نیاز جوانان" از سوی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور اعلام شد.

خدمات و امکانات دهکده منتظران آفتاب

با توجه به هماهنگی صورت گرفته با مرکز فرهنگی تربیتی سلاله امکان استفاده از فضا و امکانات دهکده منتظران آفتاب جهت کانون های فرهنگی هنری مساجد تکمیل گردید . کانون های فرهنگی هنری مساجد از طریق لینک زیر و تکمیل فرم الکترونیکی و تماس با مرکز سلاله می توانند از این خدمات استفاده کنند.

سه چیز است که محبت آورد:قرض دادن،فروتنی و بخشش.

حدیث

صدای انقلاب

خش سرود های انقلابی از بلندگوهاي مساجد همزمان با لحظه ورود تاريخي بنيانگذار كبير انقلاب اسلامي ساعت 33 / 9 صبح شنبه مورخ 12 / 11 / 98

پایتخت فرهنگی و هنر مساجد ایران(فهما)

طرح پایتخت فهما(فرهنگ و هنر مساجد ایران) برای تعیین پایتخت فهما 73 عرصه مشخص شده است و بر اساس این شاخص ها فعالیت همه کانون ها بر اساس اطلاعات ثبت شده در سامانه بچه های مسجد رصد خواهد شد و پس از امتیازدهی، در شب میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) ضمن اعلام رتبه بندی کانون ها در نهایت کانون های فرهنگی هنری برتر و پایتخت فهما نیز انتخاب می شود.

شرایط جدید ثبت اعضا کانون های فرهنگی هنری مساجد

شرایط جدید ثبت اعضا کانون های فرهنگی هنری مساجد در سامانه بچه های مسجد (ویژه سال 1398)

طرح بیمه اعضای کانون

ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد پیرو شناسایی و ساماندهی اعضای کانون های فررهنگی هنری مساجد در سامانه بچه های مسجد در نظر دارد در گام دوم، بسته حمایت بیمه ای اعضا را با همکاری بیمه معلم ارائه نماید.

خبرنگار فرهنگ

فراخوان عرصه رسانه، خبرنگاری و فضای مجازی شما هم می توانید یک رسانه باشید