ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
کد خبر : 266769
تاریخ انتشار : 25 اسفند 1398 12:43
تعداد بازدید : 2029

پویش مردمی موذن محله

هشام بن ابراهیم می گوید: من پس از آنکه این کار را انجام دادم. خدای متعال مرا از بیماری شفا داده و فرزندان زیادی به من کرامت فرمود. سپس محمّد بن راشد می گوید: من نیز همیشه درگیر بیماری و مریضی بودم و کسانی که با من در خانه زندگی می کردند نیز بیمار و مریض بودند. بگونه ای که من تنها می ماندم و شخصی نبود که به من خدمت کند.

هنگامیکه این حدیث را از هشام شنیدم. به کاری که امام (ع) فرموده بود پرداختم. پس آنگاه خداوند عزّوجلّ بیماریها را ازمن وخانواده ام دور ساخت.( الكافي ج 3 ص 308 و الكافي ج 6 ص 10)

با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی اغلب مساجد، مردم از برکت شنیدن صدای اذان در شهرها و محله ها محروم شده اند. لذا با عنایت به فضایل اذان گفتن با صدای بلند در کلام اهل بیت (ع) در رفع بلاها و بیماریها و احیای این فریضه با برکت؛

اعضای محترم کانونهای فرهنگی هنری مساجد

بار دیگر در جبهه جهاد فرهنگی و جهاد سلامت پیشتاز شده اند و در این ایام و با نیت سلامتی حضرت صاحب الزمان (عج) و هموطنان خود در پویش "مؤذن محله" شرکت می کنند.

جهادگران فرهنگی برای شرکت در این پویش لازم است هنگام اذان، در حیاط ها، پشت بام ها و بالکن منازل با صدای بلند اذان بگویند و فیلم این اقدام خود را که به صورت افقی تهیه شده است، از طریق #موذن_محله در صفحات پیامرسان های شخصی افراد در اینستاگرام، سروش و... ارسال نمایند. سپس لینک صفحات خود را ذیل این مطلب برای ما ارسال کنند.

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
چهارشنبه 27 تير 1403