ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
کد خبر : 59546
تاریخ انتشار : 30 آبان 1314 10:16
تعداد بازدید : 2809

برگزاری نخستین جشنواره رسانه های برخط غدیر

نخستین جشنواره رسانه های برخط غدیر امسال به مناسبت عید غدیرخم برگزار می شود.
حسین سلطانی، رئیس خانه فرهنگ دیجیتال امام حسن مجتبی(ع) تیران و کرون و دبیر ستاد برگزاری جشنواره رسانه های برخط غدیر کشور از برگزاری نخستین جشنواره رسانه های برخط غدیر خبرداد و گفت: این مسابقات در سال گذشته تحت عنوان مسابقات وبلاگ نویسی غدیر برگزار می شد که امسال با حمایت شبکه ملی فرهنگ، مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیرخانه هیئت هماهنگی و نظارت برکانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان به صورت کشوری برگزار می شود. 
وی افزود: با حمایت دستگاه های فرهنگی سطح این مسابقه امسال افزایش یافته و آثار علاوه بر وبلاگ  به صورت پایگاه اینترنتی، شبکه اجتماعی، گروه های اینترنتی و مواردی از این قبیل نیز می تواند ارائه شود. 
سلطانی ادامه داد: فراخوان مسابقات به صورت عمومی اعلام شده و آخرین مهلت ارائه آثار 10 مهرماه می باشد که درگاه دریافت اثار از 1 مهر لغایت 10 مهرماه برای ثبت آثار باز بوده و شرکت کنندگان در این مقطع زمانی آثار خود را معرفی می کنند. 
وی زمان اعلام نتایج را همزمان با عید غدیر خم اعلام کرد و بیان داشت: به آثار برتر جوایز نقدی اهدا می شود. 
دبیر ستاد برگزاری جشنواره رسانه های برخط غدیر کشور با اشاره به اینکه سهم فعالان حوزه مجازی فارسی زبان و فعالان مسجدی باید در فضای مجازی افزایش یابد، تصریح کرد: برگزاری این چنین برنامه ها فرصت ارزشمندی برای افزایش حضور فعالان فرهنگی کشورمان در سطح فضای مجازی است. 
وی مشارکت فعالان اینترنتی و مسئولان برای حضور در این مسابقه و برگزاری هرچه باشکوه جشنواره را مهم و ضروری دانست  و گفت: با مشارکت خوب فعالان فرهنگی و فضای مجازی و همکاری مسئولان این جشنواره سال های آینده در سطح بین المللی و با ظرفیت های بیشتری برگزار می شود. 
 این مسابقه که در سال های گذشته تحت عنوان مسابقات وبلاگ نویسی غدیر بوده و امسال سطح این مسابقه افزایش یافته و علاوه بر وبلاگ سایر بسترهای اینترنتی مانند شبکه های اجتماعی، وب سایت و مواردی از انی قبیل نیز می توانند شرکت کنند. 

شرکت کنندگان می توانند آثار خود را تا حداکثر 10 مهر ماه در درگاه ثبت آثار در محل پرتال م کانون امام حسن مجتبی(ع) به آدرس kanonportal.ir و یا به آدرس://ghonline.kanonportal.ir/ مراجعه و اثر خود را ثبت نمایند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
جمعه 1 تير 1403